İzmir Bozyaka Klima Servisi

İzmir Bozyaka Klima Servisi

İzmir Bozyaka Klima Servisi

sevtapklima Servisi'mizde tam donanımlı araç filomuz eğitimli uzman teknik personelimizle çağrılarınıza anında yanıt veren, aynı günde servis imkanı sunuyoruz.


İzmir ve Bozyaka bölgesine servis sunan sevtapklima Servisimiz anında çözümlerle kesin teşhis ve garantili iş ve işçilikle her an yanınızdayız.


sevtapklima Servisi olarak klima ile ilgili bütün sorunlarınıza anında cevap veriyoruz ve Bozyaka ve İzmir’e 7/24 klima servisi hizmeti sunuyoruz.


Genelde problemler :

Klima soğutmuyor, Klima ısıtmıyor, Klima su akıtıyor, Kumandası çalışmıyor, Klima ses yapıyor bu gibi sorunlarınızı anında cevap veriyoruz.


Klimalarınıza düzenli ve periyodik olarak bakım yaptırmayı ihmal etmeyiniz çünkü; bakımsız klimalar sağlınızı büyük derecede tehdit edebiliyor ve klimanıza ihtiyaç duydunuz anda sizi yarı yolda bırakabiliyor. Siz klima kullanıcıları olarak yılın hangi mevsimi olursa olsun klimalarınızı kullandığınız sürece kendiniz 20-30 günde bir toz tutucu filtreleri yıkayınız performanslı ve randımanlı çalışmasına yardımcı olacaktır.


Biz sevtapklima Servisi olarak; Klimalarınıza gözümüz gibi bakıyoruz arıza, bakım, montaj gibi hizmetlerimizden sonra ilk günkü haliyle teslim ediyoruz.


sevtapklima Servisi Olarak Verdiğimiz Servis Hizmetlerimiz :

Klima Montajı, Klima Demontajı, Klima Gaz Şarjı, Klima Bakımı, Klima Kumandası, Klima Onarımı ve Tamiri hizmetleri su

DİĞER BÖLGELER

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.